مطالب تصادفی

درباره و تماس با ما

ما در وبسایت آموزش حرفه ای فروش و خدمات مشتری به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در حیطه بازاریابی، فروش و مهارت‌های ارتباط با مشتری می‌پردازیم.

1

من شهرام عادلی هستم. مدرس و مشاور تکنیک های فروش و خدمات مشتری حرفه ای و نویسنده  کتاب مشتری دوره گرد و کتاب الکترونیکی مدار مشتری افتخار دارم که در این وبسایت به آموزش متدهای نوین در این زمینه بپردازم. 

  ایده ابتدایی نام گذاری این سایت زمانی به ذهن من رسید که تقریبا در ابتدای یک تصمیم گیری مهم و بزرگ برای زندگی حرفه ای و شغلی خود بودم. زمانی که تصمیم گرفتم تمامی دانسته های زندگیم رو از دریچه جدیدی به بوته آزمایش و تحقیق بگذارم و به تمامی پدیده های اطراف خودم با دیدگاهی تازه بنگرم. یکی از اون موارد مبحث بازاریابی و فروش بود که همیشه در نظر من یک موضوع جذاب و دوست داشتنی بوده و هست. اگرچه این مبحث گسترده و جامع، موضوع جدیدی در دنیای کسب و کار بخصوص در میان مدیران صنایع و شرکت های بزرگ نیست اما تعداد نگرش ها و جهت گیریهای موجود در این حیطه تقریبا به تعداد متخصصان آن در دنیای کسب و کار می باشد. به همین دلیل و همچنین به دلیل هیجان نوپایی که در درون خودم برای کنکاش در حیطه بازاریابی و فروش با دیدی تازه حس می کردم؛ این وبسایت را راه اندازی نمودم.

  شاید شما هم زمانی که برای اولین بار نام سایت را شنیدید تعجب کردید چون عبارت آشنایی که در این مورد بارها و بارها به گوش همه ما خورده عبارت “مشتری مداری” است و تقریبا همه ما تعریف مشخص و واضحی از آن در ذهن خودمان داریم در حالی که این نام برای اکثریت خوانندگان شاید کمی مبهم باشد. اما نگران نباشید چرا که بزودی در جای جای این وبسایت به تفصیل با این عبارت در دنیای بازاریابی و خدمات مشتری آشنا خواهید شد اما همین اندازه بدانید که  هر مشتری برای خود مداری دارد که درصورتی که ما به عنوان فروشنده آن مدار را بیابیم و خود را در گردش مستمر در آن مدار به دور مشتری قرار دهیم مورد حمایت همه جانبه مشتری و جاذبه آن قرار خواهیم گرفت و براحتی می توانیم مشتریان و فروش خود را بطور معنی داری افزایش داده و همچنین مشتریان خود را تبدیل به کارمندان و مبلغان سیار کسب و کار خود کنیم و از این طریق محصولات و خدمات خود را بصورت گسترده به مشتریان بالقوه خود معرفی نماییم.

اطلاعات بیشتر

آدرس: فارس- شیراز-خیابان کریمخان زند-روبروی بیست متری سینما سعدی

ایمیل: Madaremoshtari@gmail.com

تلفن تماس: ۳۲۳۱۸۴۸۳-۰۷۱

فرم تماس با ما

برای تماس با ما می‌توانید از فرم زیر استفاده کنید

 

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما (الزامی)

Follow مدار مشتری on
دانلود رایگان 30 صفحه از کتاب
با تکمیل فرم زیر 30 صفحه از کتاب "مشتری دوره گرد" را در ایمیل خود دریافت نمایید...
تحول کسب‏‏ و کار
فروش خود را دگرگون کنید
فنون ارتباط با مشتری
فنون ارتباط با مشتری را بیاموزید
خلاقیت
مشتریانتان را شگفت زده کنید
بی همتایی
در حرفه خود بی رقیب شوید
با تشکر، شما هم اکنون عضو خبرنامه وب سایت مدارِ مشتری می باشید
دوست عزیز و گرامی، 30 صفحه اول کتاب مشتری دوره گرد به ایمیل شما ارسال شد! برای دانلود همین الان به ایمیل خود مراجعه کنید...
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
تخفیف 40 درصدی محصول ارتباط تلفنی با مشتری