مطالب تصادفی

کتاب مشتری دوره گرد

  دو فروشگاه کنار هم، در یک خیابان، با دکورهای تقریبا یکسان و هردو دارای کسب و کار مشابه یکدیگر و اما…یکی همیشه شلوغ و پر از مشتری و دیگری به ندرت مشتری دارد. یکی پر رزق و روزی و دیگری نصیبی جز حسرت ندارد…

  شک ندارم که شما هم حداقل برای یک بار هم که شده در طول زندگی خود با چنین صحنه ای مواجه شده اید و شاید علت را به نصیب و قسمت و یا شاید به شانس ربط داده اید! اما تنها چیزی که در این میان هیچگونه دخالتی ندارد همان شانس و اقبال است و تفاوت اصلی این دو فروشنده تنها هنر ارائه خدمات به مشتری است که یکی از آنها این هنر را می داند و دیگری نه. 

  درست متوجه شدید…فروشندگی هم یک هنر است. هنری به وسعت تاریخ بشر بعنی از همان زمانی که دادوستد پایاپای انجام می شد. همانطور که شما بدون فراگرفتن تکنیک های نقاشی هرگز یک نقاش حرفه ای نخواهید شد؛ بدون دانستن فن فروش و ارتباط با مشتری هم هرگز کسب و کار پر رونق و با درامد بالا نخواهید داشت. 

  کتاب “مشتری دوره گرد” حاوی نکات بسیار ضروری است که هر فروشنده حرفه ای برای بقای کسب و کار خود در دنیای رقابتی امروز به آن نیاز اساسی خواهد داشت. اگر شما هم مایل هستید از دنیای سنتی کسب و کار به دنیای مدرن ارتباط با مشتری پا بگذارید پیشنهاد می کنم خواندن کتاب “مشتری دوره گرد” را از دست ندهید. 

 

  آیا می خواهید کسب و کار خود را برای همیشه متحول کنید و افزایش معنی داری در تعداد مشتریان خود به وجود آورید؟ آیا انواع مشتریان و نوع برخورد با هرکدام را می دانید؟ آیا داشتن مشتریان وفادار موضوعی است که دائما به آن فکر می کنید؟ کتاب “مشتری دوره گرد” پاسخ گوی تمامی نیازهای شماست و شمارا به دنیای رویایی پیروزی بر دیگر رقبا وارد می کند.

کتاب مشتری دوره گرد

در این کتاب شما خواهید آموخت:

تئوری مغزهای سه گانه در فروش

روش ۵F در خدمات رسانی به مشتری

عبارات ممنوعه در فروش

آداب معاشرت فروشنده

مهارت های فروش تلفنی

گارانتی و تضمین برگشت وجه خرید

مدیریت خشم مشتری

تکنیک های فن بیان در فروش

آیا همیشه حق با مشتری است؟

قانون معامله به مثل یا اشانتیون

سیاست های قیمت گذاری

چرا مشتری ها ما را ترک می کننند؟

و…

دانلود رایگان ۳۰ صفحه از کتاب “مشتری دوره گرد”

  چنانچه مایل هستید قبل از خرید کتاب “مشتری دوره گرد” نگاهی به مطالب داخل این کتاب ۱۴۰ صفحه ای بکنید، می توانید ۳۰ صفحه از این کتاب را رایگان دانلود نمایید.

کتاب مشتری دوره گرد در یک نگاه:

نویسنده: شهرام عادلی

سال انتشار: ۱۳۹۵

شماره شابک: ۶-۲۹-۷۶۰۸-۶۰۰-۹۷۸

انتشارات: فرنام

چاپ: قطع رقعی، ۱۴۰ صفحه (تک رنگ)

قیمت پشت جلد: ۳۲,۵۰۰ تومان


download

 

نسخه الکترونیکی کتاب (پی دی اف دانلودی) ۹,۷۰۰ تومان

 

 

نظر جک تروت(Jack Trout) نویسنده مشهور آمریکایی در زمینه بازاریابی و فروش و یکی از صد نویسندگان برتر وب سایت آمازون در سال ۲۰۱۵ در مورد کتاب مشتری دوره گرد:

  جک تروت (Jack Trout) نویسنده کتاب‌هایی چون بیست‌ودو قانون قطعی بازاریابی (۲۲ immutable laws of marketing)، برندهای بزرگ، مشکلات بزرگ (Big brands, Big trouble)، تمایز یا مرگ (Differentiate or die) و… یکی از نویسندگان برتر دنیا درزمینه بازاریابی و فروش و منتخب وب‌سایت آمازون می‌باشد. مقدمه زیر توسط وی درمورد کتاب مشتری دوره‌گرد نگاشته شده است.

  “تمامی کتاب‌هایی که در مورد روش‌های خدمات‌دهی حرفه‌ای به مشتریان و تبدیل آن‌ها به مشتریان هوادار نگاشته شده‌اند ارزش خواندن را دارند. دلیل این موضوع آن است که در چنان دنیای رقابتی زندگی می‌کنیم که بدون تلاش مضاعف، بازنده صحنه رقابت به دیگر رقبا خواهیم بود. به همین دلیل است که تبدیل مشتریان به مشتریان هوادار تا این اندازه برای ما حائز اهمیت است.

  کتاب “مشتری دوره‌گرد” حاوی منتخبی از نکات برجسته در مورد روش‌های تبدیل مشتریان به مشتریان وفادار است که کسب و کارهای بزرگ و موفق دنیا در طی سالیان دراز فعالیت خود در مورد مشتری مداری آموخته‌اند. در حقیقت، کتاب مشتری دوره‌گرد راه میانبری است برای فراگیری روش‌های حرفه‌ای ساختن مشتریان هوادار برای انواع کسب و کارها.

پس اگر خواهان ساخت برند شخصی و پیروزی بر رقبای کسب و کار خود هستید، خواندن این کتاب را از دست ندهید.

                                                                                                                                                                                                                      Jack Trout         

Jack-Trout

 

 

 

 

 

 

 

Follow مدار مشتری on
دانلود رایگان 30 صفحه از کتاب
با تکمیل فرم زیر 30 صفحه از کتاب "مشتری دوره گرد" را در ایمیل خود دریافت نمایید...
تحول کسب‏‏ و کار
فروش خود را دگرگون کنید
فنون ارتباط با مشتری
فنون ارتباط با مشتری را بیاموزید
خلاقیت
مشتریانتان را شگفت زده کنید
بی همتایی
در حرفه خود بی رقیب شوید
با تشکر، شما هم اکنون عضو خبرنامه وب سایت مدارِ مشتری می باشید
دوست عزیز و گرامی، 30 صفحه اول کتاب مشتری دوره گرد به ایمیل شما ارسال شد! برای دانلود همین الان به ایمیل خود مراجعه کنید...
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
تخفیف 40 درصدی محصول ارتباط تلفنی با مشتری